תנאי שימוש ותקנון

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין PENTOLE באמצעות אתר האינטרנט לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל תנאי שימוש או רכישה באתר .

הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, חברת פנטולה שומרת לעצמה את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי . מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי. במידה ועסקה שביצע הגולש באמצעות כרטיס אשראי שנמסר על ידו לא תאושר ע"י חברת כרטיס האשראי תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

משלוח המוצר

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל. המוצרים יישלחו בהתאם לזמן האספקה המהיר ביותר ועד מקסימום 14 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי או פייפאל על תקינות העסקה (עסקה ששולמה בהצלחה). במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי (דואר שליחים- 37.40 ₪ / דואר רשום 18.70 ₪ ). אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

תשלום

אנו לא שומרים את מספר כרטיס האשראי וסליקתו אינה מתבצעת על ידינו.
התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה לדוא"ל שהזנת בשלב ביצוע ההזמנה. בנוסף יקבל הלקוח הודעה לדוא"ל עם קוד מעקב של דואר ישראל ברגע שהחבילה נשלחה. אופן ותנאי המשלוח כפופים באופן מוחלט לתנאים החלים בחברות ההפצה בכל הנוגע לאזורי חלוקה, שעות חלוקה, מסירה לנקודות חלוקה בתוך ישובים, נקודות איסוף, מגבלות חלוקה מעבר לקו הירוק ועוד כהנה על פי העניין. במקרה של עיכוב במסירה כתוצאה ממחדל של חברת השילוח, לא תהיה ללקוח טענה כנגד האתר/ו החברה. יוסבר כי תנאים אלו חלים גם במקרה בו הלקוח רשאי להחזיר את המוצר במקום בו קיבל אותו.

אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש עד 14 ימי עסקים ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל. אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיבה וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה. חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהלקוח יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותאפשר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

החזרת מוצריםביטול עסקה ע"י הלקוח

הלקוח רשאי לבטל את העסקה עד 3 ימים מרגע קבלת המוצר ובלבד שלא נעשה שימוש במוצר, שאריזתו לא נפגמה ושנמסרה על כך הודעה מראש ישירות לדף שירות הלקוחות באתר בציון שם המזמין ומספר ההזמנה. יש לשים ♥ – ינוקה 25% מסכום ההזמנה עבור הפריט בלבד. דמי המשלוח לא יוחזרו למעט מקרים בו הלקוח קיבל מוצר פגום או שבור. ההחזר הכספי בקיזוז דמי המשלוח (דואר שליחים- 37.40 ₪/ דואר רשום 18.70 ₪) יועבר תוך מקסימום 10 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר המוחזר לכתובת שתימסר ללקוח במעמד ביטול העסקה. כמו כן עלות המשלוח עבור הפריט המוחזר תהיה על חשבון השולח. במידה והמוצר הגיע תקול/שבור אנא צרו קשר עם שרות הלקוחות שלנו עבור מידע על תנאי שימוש הוגנים.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים: במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

אחריות

לאחר קבלת המוצר לא תינתן אחריות על המחבת. במידה והמחבת הגיע פגום, הלקוח יודיע על הבעיה ביום קבלת המחבת. כל מקרה ייבדק לגופו. אזהרת יצרן- עם הזמן וככל שיעשה שימוש חוזר במחבת עלול ההדפס שעל המוצר לדהות ואף להיעלם. כדי להבטיח חיי מוצר ארוכים יש לפעול על פי הוראות היצרן הרשומים על גבי האריזה.

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט: מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.

ספקים

אנו עושים את כל המאמצים לעבוד מול הספקים הטובים ביותר מהארץ והעולם. איכות כל המוצרים נבדקת ע"י הצוות שלנו ובמעבדות המוסמכות לכך. כל המידע אודות המוצר המוצג באתר כולל שם המוצר, התיאור שלו והתמונות בחלקם מסופקת ע"י הספקים עצמם. במידה ומצאת שאחת התמונות פוגעות או מפרות זכויות כלשהם אנא פנו אלינו ואנו נטפל בנושא תנאי שימוש.

עד כאן עמוד תנאי שימוש פנטולה במידה והנכם מעוניינים במידע נוסף אנא שלחו לנו מייל ואנו נשוב אליכם תוך 2 ימי עסקים בלבד!

פנטולה כלי מטבח שירות לקוחות