5 פריטים שכל מטבח חייב

גם אם אתם לא אנשים שמבשלים הרבה, המטבח הוא אחד החדרים בבית שמבקר

ים בו הכי הרבה. בין אם יודעים מה רוצים מהמקרר או לא. כשהבית סובב סביב המטבח, חייבים להיות לו הפריטים הבאים-

 

מטבח מעוצב ומהודר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פה משוכלל

אתם בטח תוהים לעצמכם כמה פח יכול להיות כבר משוכלל. תתפלאו אבל הרבה. הפח עליו אנחנו מדברים הוא פח הבנוי משני חלקים. החלק התחתון שלו יפתח באלכסון כלפי חוץ ואילו החלק העליון יפתח עם מכסה כלפי מעלה. כך, אם למשל אתם מבשלים, החלק העליון ישרת אתכם מבחינת הגובה שלו והנוחות בפתיחה. שייך לעולם של גאדג'טים למטבח ולא מאכזב.

דיספנסר (מנפק) אוטומטי לסבון הידיים

הדיספנסר המדובר הוא ממש לא הדיספנסר שאתם מכירים. אנחנו ממש לא מזלזלים בדיספנסרים הרגילים אך כמותו עוד לא פגשתם. הדיספנסר, בעל חיישן תנועה אשר יודע להבחין כשאתם מקרבים את ידיכם אל הדיספנסר. יתרה מזאת, הדיספנסר מגיע עם צליל בעת הפעולה. כך, תוכלו לדעת בוודאות שהילדים שטפו ידיים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים את הסבון האהוב עליכם.

משחיז סכינים

אם בעבר הייתם צריכים לחפש חנויות שנותנות שירות של השחזת סכינים, היום הדבר הרבה יותר פשוט. משחיז סכינים הפועל על בטריות, לא תופס מקום כלל ועושה את העבודה. כלומר, משחיז את הסכינים שלכם. מוצר בטיחותי שניתן לשאת לכל מקום. השחזת הסכין יכולה לעשות את כל ההבדל בין חיתוך קשה לחיתוך קל. בזמן שסכין איכותית יכולה לעלות מאות שקלים, שימור הסכין יכולה לקחת כמה דקות.

מגש לייבוש כלים

אתם בטח תוהים לעצמכם למה רשמנו את הדבר הכי לגיטימי שיהיה במטבח. מה שלא גילינו לכם בכותרת היא העובדה שמגש הייבוש הזה נותן את האפשרות לנקז את המים מן הכלים וישירות אל הכיור. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להעמיד את המגש ליד הכיור, כך שהמשפך מן המדגש יהיה על שפת הכיור. מים עומדים עלולים להרע לסביבת המטבח כאשר הם יכולים למשוך אליהם טפילים כאלה ואחרים. מגש מהסוג הזה יכול לשנות את כל מערך הניקיון שלכם.

כפפות עבודה למניעת חתכים

כשיש המון גאדג'טים למטבח שצריך לבחור ביניהם מה להציע לכם, לא יכולנו שלא להציע לכם את הכפפה הזו. אם אתם מרבים לבשל, לחתוך פירות וירקות ובכלל להתעסק עם הסכין, הכפפה הזו יכולה להציל אתכם מהחתכים הרגילים של אנשים מבשלים. כל אחד יכול להיפצע במטבח ואפילו בקלות. עם הכפפה הזו, אין סיכוי שיקרה משהו לאצבעות שלכם בזמן החיתוך.

אם כבר הסכמנו שהמטבח הוא אחד החדרים הכי חשובים בבית, למה לא לדאוג לנוחות שלכם? או לנוחות ובטיחות העבודה? אלה בדיוק התפקידים של גאדג'טים למטבח. לתת לכם לעבוד בדרך שאתם אוהבים.

 

פנטולה כלי מטבח