אודותינו

אם גם אתם יכולים להסתובב שעות כדי לצוד פריטים ייחודיים שאין לאף אחד? למצוא את המציאות הכי שוות? ואם גם לכם יש אהבה לכל החידושים בעולם העיצוב והום סטיילינג הגעתם למקום הנכון.

על פנטולה כלי מטבח

פנטולה הינה חברה פרטית שנוסדה על מנת להכניס גיוון וייחוד בענף כלי הבית והמטבח. והינה הראשונה בישראל אשר מפתחת, מייבאת ומשווקת מוצרים מעוצבים בתחום זה.

אנו מציעים ללקוחותינו מוצרים חדשים ומעניינים שיאפשרו לכם להיות צעד אחד לפני כולם. מגוון המוצרים שלנו נבחר בדקדוק תוך התאמה מלאה לשוק הקונים. כמו כן העיצובים שעל גבי הסירים והמחבתות עוצבו בקפידה רבה תוך מתן דגש לכל פרט קטן וכל זה לצד שימוש בחומרים איכותיים.

אודותינו ועוד

בעולם בו אנו חיים יש הכל מכל דבר. אפילו יותר מידי. מה שגורם להרבה מאוד עודפים, אך בפנטולה שומרים על ייחודיות המוצר ומגבילים את המלאי על כל עיצוב.

מתוך הקפדה על ערך החדשנות והכרת האקלים של עולם ההום סטיילינג ההולך ומתפתח, פנטולה היא המובילה בתחום זה עם יצירתיות ונועזות עיצובית מתוך הבנת השינויים במטבח, בתרבות הבישול ובהרגלי האכילה.

אנו דואגים לבריאות שלכם וגם לקצת צבע במטבח ושוקדים על הרחבת מגוון מוצרינו תוך הקפדה על עיצוב אלגנטי ואיכות בלתי מתפשרת!!! וכל זה על מנת להעניק ללקוחותינו חווית קנייה ייחודית.

אז אם אתם רוצים כלים ייחודים שיכניסו לכם צבע וחיים למטבח או אפילו לפנק מישהו אהוב במתנה בלתי נשכחת בואו להתרשם מליין המוצרים שלנו.

עד לכאן אודותינו, חזרה לעמוד הבית.

פנטולה כלי מטבח אודותינו

למעבר אל הסרטון שלנו לחצו כאן